Adana İli TOBB Kadın Girişimciler Yönetim Kurulu?nun CTO Ziyareti

"TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin, Kuruluş, Çalışma Usul ve Esasları" ile "TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar" hükümleri gereğince 14 Aralık 2012 Cuma günü yapılan seçimde seçilen Adana Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Üyeleri arasından Başkanlık seçimleri 24 Aralık 2012 tarihinde Adana Ticaret Borsası’nda gerçekleşti.

Yapılan seçim sonucu TOBB Adana İli Kadın Girişimciler Başkanı seçilen Esra ÖZDEN, Yardımcıları Aysel EYÜBOĞLU, Bedriye Özden HOZATLI ve İcra Komitesi Üyeleri Derya Nur ÖNER, Zeynep KURULMUŞ ve Emel KORKMAZ, 16 Ocak 2013 tarihinde Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali DURU’YU makamında ziyaret ettiler.

CTO Başkanı Ali DURU, icra kuruluna seçilen iş kadınlarını kutlayarak, başarı dileğinde bulundu. Kadın girişimcilerin iş dünyasında etkin rol üstlenmesini arzuladığını ifade eden Duru, girişimcilere destek olmayı sürdüreceklerini söyledi. Duru, CTO’nun hedeflerini, hayata geçirdiği projeleri misafirlere anlattı. Türkiye’de ki işgemlerdem farklı bir yapıya sahip CEYGEM ve gerçekleştirilen diğer projeler için Başkan ÖZDEN bölgemiz için çok büyük adımlar olarak dile getirdi.

Oda Yönetim ve Meclis Üyelerinin de katılımı ile gerçekleşen ziyarette Ceyhan Ticaret Odası’nın çalışmalarından çok etkilendiklerini ifade eden misafirler CTO’nun çalışmalarında yer almak istediklerini ifade ettiler.

İcra Kurulu Başkanı Esra Özden de, Adana'nın gelişmesine katkı sağlayacak projeleri uygulamayı hedeflediklerini belirterek, "Odalarımız ve Borsamızın desteğiyle faaliyete geçireceğimiz projelerin Türkiye'ye örnek olmasını istiyoruz" dedi.