Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Ticaret Odasını ziyaret etti.

İlçemize yeni atanan Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Ticaret Odası'nı ziyaret etti. Yaklaşık 2 hafta önce göreve başlayan Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz CTO heyetinin hayırlı olsun ziyareti akabinde CTO'yu ziyaret etti.

2 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşen ziyarette CTO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can'ın yanı sıra Meclis Başkanı Kasım Önük, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Karataş, Meclis Başkan yardımcısı Ahmet İnceoğlu, Yönetim kurulu Üyeleri Ahmet Gümüş, Dinçer Dinç, Meclis Üyeleri Ahmet Rasim Yıldırım, Ayhan Apak, Mahmut Şahin, Zafer Gök ev sahipliğini üstlendi.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Can, Ceyhan genel durumu, ticari ve sınai yapısı, Ceyhan'daki yatırım olanakları, Ceyhan OSB ve kurulması hedeflenen Ceyhan Kömürcüler OSB ve Deniz Ticaret Odası ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Ceyhan'ın sorunlarının da konuşulduğu ziyarette ilçenin gelişmesi ve kalkınması için atılacak adımların dayanışma ve birlik içinde olması gerektiği mesajı verildi.

Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz yaptığı açıklamada "Tüm Türkiye'de olduğu gibi İlçemizde de Ticaret Odası en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından birisi. Ceyhan için verdikleri hizmette bunun bir göstergesidir. Bizde Ceyhan'a en iyi şekilde hizmet etmek için tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışacağız. " dedi.