CEYHAN BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ BOYDAK, CEYHAN TİCARET ODASI'NIN SEÇİMDEN SONRA YAPILAN İLK MECLİS TOPLANTISINA KATILDI.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak 7 Nisan 2018 tarihinde yapılan Komite seçimleri sonrasında oluşan Meclis ile yapılan ilk toplantıya katıldı.

Başkan Boydak, katıldığı Meclis Toplantısında Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Kasım Önük ve tüm Meclis Üyelerine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Başkan Boydak "Göreve geldiğimiz süreden beri ilçemizi daha modern, sağlıklı ve yaşanabilir hale getirmek adına görevlerimizi aksatmadan yerine getirmenin gayretindeyiz. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsur ise ortak aklın en önemli saç ayaklarından biri olan ilçe'de bulunan STK ve esnafımızdır dedi.

Başkan Can; Belediye Başkanı Sayın Boydak'ın Yapılan ilk Meclis Toplantısına katılımından onur duyduğunu ifade etti. Can, 2013 yılında yapılan seçimler sonrasında göreve geldikleri ilk günden bu yana Ceyhan ve Ceyhan ekonomisi için yaptıkları çalışmalardan bahsetti ve her şeyin öncesinde CEYHAN'IN MENFATİİNİN aslolduğunun altını çizdi.

Yapılan Meclis Toplantısı neticesinde Başkan Can, 11 Meslek Komitesi için ayrı ayrı toplantılar düzenlenip, her sektörün sıkıntılarının tespitinden sonra Başkan Boydak ile ortak çözüm arayışlarında olacağının müjdesini verdi.