CTO 72. GENEL KURULDA

Ceyhan Ticaret Odası'nın (CTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş, Genel Kurul Delegesi Nurettin Bozkurt ve Genel Sekreteri Zafer Öz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) mali genel kuruluna katıldı.

TOBB'un 72'inci Genel Kurulu M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Maliye Bakanı Naci Ağbal, İçişleri Bakanı Efkan Ala, MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, bazı eski bakanlar, oda ve borsa başkanları ile diğer davetlilerin katılımıyla TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde gerçekleştirildi.
Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan TOBB Genel Kurulu'nda daha sonra birliğin faaliyetlerinin anlatıldığı multivizyon gösterimi sunuldu. Açış konuşmasını, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun yaptığı kurulda, siyasi partilerin temsilcileri de birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından yönetim kurulu faaliyet raporu genel kurula sunularak oylandı. Programın öğleden sonraki bölümünde ise komisyonların sunumları gerçekleştirildi. Genel Kurul, 2017 yılı bütçe teklifinin sunulması, müzakeresi ve oylanmasının ardından sona erdi.
TOBB'un 72. Genel Kurulu'na CTO'yu temsilen; Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş ve Genel Sekreter Zafer Öz katıldı.