CTO 'DA'2015 YILI SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ceyhan Ticaret Odası Aralık ayı meclis toplantısını gerçekleştirerek 2015 yılı faaliyetlerini noktaladı.

Aralık ayı toplantısında 2016´da yapılacak faaliyetler masaya yatırılarak istişare edildi. 2015 yılının son meclis toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ve Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş 2016 yılı için üyelere verilebilecek hizmetlerle ilgili meclis üyelerinin görüşlerini aldılar. Üye Memnuniyetini arttıracak her türlü girişime hazır olduklarını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Can ve Meclis Başkanı Toptaş 2016 yılında CTO'nun üye memnuniyeti çıtasını el birliği ile daha da yükseltmeyi hedeflerini dile getirdiler.

Toplantı Yönetim Kurulu'nun sunmuş olduğu 2016 yılında gerçekleşecek gelir – gider bütçe görüşmeleri sonucunda 2016 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Toplantının sonunda kürsüye gelen Ticaret Odası Yönetim Kurlu Başkanı Can, meclis üyelerine 2015 yılı içerisinde yapılan faaliyetler ile ilgili bilgilendirme yaptı. Yapılan bilgilendirme toplantısında 2015 Yılı Kasım Ayında gerçekleşen Hannover Tarım Makinaları ve Ekipmanları Fuarı, yine Kasım ayında gerçekleşen Akreditasyon Denetimi, SODES VE AB Projeleri, Ceyhan Karma Organize Sanayi Bölgesi, Kömürcüler İhtisas OSB ve yakın zamanda Keresteciler Sitesinde çıkan yangın sonrasında CTO önderliğinde başlatılan faaliyetler gündem maddeleri arasında yer aldı.