CTO Önderliğindeki Heyet EIMA 2014 Uluslararası Tarım Makinaları Fuarı`nda

9-14 Kasım tarihleri arasında düzenlenen KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi desteği kapsamında EIMA 2014 Uluslararası Bahçe ve Tarım Makinaları Fuarı'nda yeni teknolojileri görmenin yanısıra Milano Ticaret Odası (Camera Di Commercio Di Milano ),  FEDERUNACOMA (Federazione Nazionale Costruttori Macchine per l'Agricoltura/ İtalyan Tarım Makinaları Üreticileri Federasyonu ) yetkilileri ile toplantılar yapıldı ve Bağ/ Bahçe Traktör üretiminde Dünya Liderlerinden olan Antonio Carraro S.P.A firması üretim tesisleri gezildi.

Milano Ticaret Odası'na yapılan ziyarette Oda Yöneticilerinden Stratejik Alanlar Yöneticisi Sayın Federico Maria Bega ile görüşüldü. Türkiye ve İtalya arasındaki iş potansiyelinin ele alındığı görüşmede Sayın Bega yeni işbirliklerinden memnun olacaklarını dile getirdi.

FederUnocoma Başkanı Sayın  Massimo Goldoni ile yapılan görüşmede ise tarım makinaları sektöründeki gelişmeler ve yeni teknolojiler ele alındı.

EIMA 2014 Uluslararası Tarım Makinaları Fuarı'na katılan katılımcılarımızın, Tarım ve Bahçe Makinaları sektöründeki farklı yenilikler, ürünler, gelişen teknolojileri ve değişimleri gözlemlediği Dünyanın en büyük Tarım Makinaları Fuarlarından biri olan bu fuar ziyareti üyelerimizin memnuniyeti ile neticelendi.