IRAK AGROFOOD 2017 FUAR DUYURUSU

23-26 Ekim 2017 tarihleri arasında Erbil'de düzenlenecek olan "Irak Agrofood 2017 Gıda Fuarı" Türkiye milli katılım organizasyonu, 6. kez Akdeniz İhracatçı Birlikleri organizasyonunda gerçekleştirilecektir.

Irak Agrofood 2017 Fuarı'na Milli katılım organizasyonumuz altında katılacak firmalar için katılım bedeli 511 Dolar/m2'dir. Katılım bedeline; yer kirası, özel stand konstrüksiyonu, stand genel ve günlük temizlik hizmeti, kataloğa giriş bedeli, internet bağlantısı, ikram (çay-kahve-kurabiye,sandviç) hizmetleri dahildir. Sergi ürünlerinin İstanbul-Fuar alanı tek yön standa teslim karayolu nakliyesi de almak isteyenler için katılım bedeli 545Dolar/m2'dir.

Fuar Konusu: Süt ve süt ürünleri, Et ve et ürünleri, Balık ve deniz ürünleri, Sebze, meyve ve kuru meyveler, Bakliyatlar; Makarna, Pirinç, Yağlar, Hayvansal Yağlar, Şeker, Çay, Kahve vb. Dondurulmuş Gıdalar, Konserve Gıdalar, Unlu mamuller, bisküviler, ekmekler, Şekerler ve çikolatalar, Sağlıklı ve Organik ürünler, Krakerler, dondurmalar, Alkollü ve Alkolsüz içecekler, Yiyecek ve İçecek malzemeleri.

T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın milli katılımı onaylaması durumunda 2009/5 sayılı Yurt Dışı Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin Tebliğ'i uyarınca katılımcıların 2 firma temsilcisinin ekonomi sınıfı gidiş-dönüş ulaşım masraflarının ve katılım bedeli esas alınarak hesaplanan destek tutarını aşmamak kaydıyla katılımcı tarafından organizatöre ödenen katılım bedelinin %50'si 15.000 ABD Dolar'a kadar destek kapsamındadır.

İlgili fuara katılmak isteyen firmaların, aşağıdaki bağlantıda yer alan Online Başvuru Formu'nu doldurarak, en geç 28 Nisan 2017 günü mesai bitimine kadar Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğine (E-posta: aybukedokudur@akib.org.tr) göndermeleri gerekmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

Online Başvuru Formu: https://goo.gl/forms/bziPqiotTRN7EhXC2

Banka Hesap Bilgileri

Alıcı Adı: Akdeniz İhracatçı Birlikleri

Banka ve Şube Adı : Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Mersin Şubesi (Şube Kodu :052)

IBAN (Dolar): TR40 0001 5001 5804 8000 9271 41

İlgili Kişi: Aybüke DOKUDUR (1134)

EK Dosyalar