TİM / İNOVALİG 2016

TİM / İNOVALİG 2016

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden (TİM) Odamıza gönderilen yazıda,

 

Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programının bu yıl Türkiye'de 3. Kez gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

 

İnovaLİG 2015'te ulaşılan 488 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP3rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başarmış; 2015 yılının kazananları Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile Türkiye İnovasyon Haftası'nda ödüllerini almış olup, kazananlar bu yıl Türkiye'yi Avrupa'da temsil edecektir.

 

İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, yaklaşık 100 sayfalık kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu anlamda İnovaLİG sayesinde firmaların orta ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasına, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip edebilmelerine ve gözlemlemelerine imkân sağlanmaktadır. Özellikle ihracatçı firmaların 2023 hedeflerine ulaşma noktasında hangi konumda olduklarına ayna tutmakta ve 2023'e giden vizyonu belirlenmektedir.

 

Bu kapsamda, hem inovasyon gelişimlerin görülmesi, hem de küresel şampiyona heyecanına ortak olunması amacıyla, İnovaLİG 2016'ya katılmak isteyen üyelerimizin www.inovalig.com adresinden 31 Mayıs 2016 tarihine kadar katılım gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

 
Konuyu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,

EK Dosyalar