CTO Meclisinden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Hisarcıklıoğlu, heyettekilere TOBB rozeti taktı.

Ziyaret sonrasında değerlendirmede bulunan Şeref Can, "Yoğun bir seçim temposundan çıktık. Kısmet olursa 24 Haziran'da tekrar Türkiye'mizin seçimleri var. Biz TOBB'u temsilen Ceyhan Ticaret Odası olarak bölgemize hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin bir kısmını gerçekleştirdik. 4 yıllık kısa bir süre içinde Ceyhan OSB'yi kurduk, önümüzdeki günlerde Ceyhan Deniz Ticaret Odası'nı kurmayı hedefliyoruz. Bilindiği üzere Türkiye'nin en büyük enerji endüstri bölgesi bölgemizde kurulacak. Bunun için çalışmalar yapıyoruz. Mümkün olduğu kadar, kamu yararına olan TOBB'u en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Sayın Başkanımıza bir tanışma ziyaretinde bulunduk. Her zamanki gibi Sayın Başkanımızı dinamik ve çevik gördük. Önümüzdeki genel kurulda da Başkanımızı arkamızda görmek istiyoruz. Çünkü bölge olarak böyle bir dinamiğe ihtiyacımız var" dedi.