Ceyhan Ticaret Borsası'ndan Ceyhan Ticaret Odası'na Ziyaret

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı ve beraberindeki Borsa Heyeti Ceyhan Ticaret Odası'nı ziyaret etti.

Seçimler neticesinde güven tazeleyerek tekrar Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı olan Şeref Can, Meclis Başkanı Kasım Önük, Meclis Başkan Yardımcıları Ahmet İncioğlu, Adnan Yılmaz, Katip Üye Ayhan Opak, Yönetim Kurulu Üyeleri Servet Çibuk, Dinçer Dinç, Ahmet Gümüş, Asaf İlkkan Telli ve Meclis Üyeleri A. Rasim Yıldırım, Zafer Gök, Halil Şahin, Ramazan Üstündağ lsquo;ın ev sahipliğini üstlendiği ziyarette Borsa Yönetimi yeni görevlerinin hayırlı olması temennilerinde bulunarak başarılarının devamını dilediler.

Başkan Can ayrıca dökme yük, kuru yük, tahıl, kömür, sıvı, atık alım, konteyner ve depolama işlemleri gibi bir çok liman hizmetinin sunulduğu bölgeye Deniz Ticaret Odası kurulması gerektiğini ve bu konuda tüm STK'ların birlikte çalışması gerektiğinin önemini vurguladı.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şeref Can, Nazik ziyaretlerinden dolayı Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar ve beraberindeki Borsa heyetine teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Şeref Can "Bizler bölgemizin sahipleriyiz onun için bölgemize sahip çıkmak bizlere düşüyor. Ceyhan'ın ticarette, sanayi de ve tarımda hak ettiği yere ulaşması için güçlerimizi birleştirerek çalışmalıyız. ASLOLAN CEYHAN'IN MENFAATİDİR. GÜNÜN SONUNDA KAZANAN CEYHAN OLMALIDIR." diye konuştu.

Ceyhan'ın bulunduğu konum itibariyle çok önemli bir kent'te yaşadıklarını fakat yaşadığımız kentin sorunlar yumağı olduğu belirten Ceyhan Ticaret Borsası Aydar yanı başımızda Toros Gübre, İsken Enerji, Botaş gibi önemli kuruluşların yanı sıra Ceyhan OSB'ninde yer alması bizler açısından sevindiricidir. Bizler Ticaret Borsası olarak Türkiyenin öne çıkan bir ilçemiz olan Ceyhan için doğru ve etkili kararlar alarak tarım'da sanayi'de hak ettiği değere ulaşması için ortak akılla birlikte hareket ederek Ceyhan'a yeni yatırımların gelmesi için çalışmalar yapmak zorundayız diye konuştu.