Ceyhan Ticaret Odası'nda, 07 Nisan Cumartesi günü yapılan Meslek Komiteleri seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu, Meclis Divanı seçimleri gerçekleşti.

Ceyhan Ticaret Odası'nda (CTO), 07 Nisan Cumartesi günü yapılan Meslek Komiteleri seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu, Meclis Divanı seçimleri gerçekleşti.

Ceyhan Ticaret Odası'nın, 07 Nisan Cumartesi günü Murat Göğebakan Kültür Merkezi'nde yapılan Meslek Komiteleri seçimlerinin ardından Ceyhan İlçe Seçim Kurulu gözetiminde Meclis Asil Üyeleri oy kullanarak Yönetim Kurulu, TOBB Delegeleri ve Meclis Divanı üyelerini belirledi.

11 Komitede gerçekleşen organ seçimlerinde Oda Meclis Asil Üyeliğine seçilen 25 kişinin davet edildiği seçimlerde Yönetim Kurulu, Meclis Divan ve TOBB Genel Kurul Delegeleri seçildi.

CTO'nun hizmet binasında yapılan seçimlerde Başkan Şeref Can tekrar Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Yönetim Kurulunun diğer isimleri ise Servet Çibuk, Ali Koşmaz, Dinçer Dinç, M. Fatih Karataş, Asaf İlkkan Telli ve Ahmet Gümüş Oldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Delegeliğine, Veli Köksal seçildi.

Ceyhan İlçe Seçim Kurulu gözetiminde gerçekleşen seçimlerin ardından seçilen Meclis Üyeleri daha sonra Meclis Başkanı ve yardımcılarını seçti. Yapılan seçimin ardından bir önceki dönemde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapan Kasım Önük Meclis Başkanlığı'na, Ahmet İncioğlu ve Adnan Yılmaz Meclis Başkan Vekilliği'ne, Ayhan Opak ise Meclis Katip Üyeliği'ne seçildi.