Ceyhan Ticaret Odası Başkanı CAN, TÜYAP Adana Fuarcılık tarafından düzenlenen "10. MOBİLYA ve DEKORASYON FUARI"NIN açılışına katıldı.

10. Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 100'ün üzerinde firmanın katılımıyla 25 Ekim 2016 tarihinde Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere açtı.

Açılışa Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı, kamu kuruluşu temsilcileri, diğer oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Fuarın açış konuşmasını yapan TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, 100'ü aşkın firmanın katıldığı fuarda klasik mobilya ile birlikte ev mobilyaları, yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları, modüler mobilyalar, mutfak mobilyaları, bebe, çocuk, genç odaları, çekyat, kanepe ve sehpa takımlarının sergileneceğini söyledi.

Daha sonra açılış konuşmaları yapan Adana Marangoz ve Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Başkanı Ali Rıza Ercan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ramazan Akyürek ve Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, fuara katılan tüm firmalara teşekkür ederek, bol kazançlar diledi.

Vali Mahmut Demirtaş ise konuşmasında, fuarın bölgenin en büyük mobilya fuarı olduğunu yüzyıllar ötesine dayanan geçmişiyle en eski zanaat kolları arasında yer alan mobilyacılık; tarihin her devrinde insanoğlunun ihtiyaç ve zevkine göre şekil almayı başaran bir sektör olarak, bu güne kadar ulaştığını söyledi.

Konuşmaların ardından 10. Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı ile diğer katılımcılar tarafından açılışı yapıldı.

10. Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 25-29 Ekim tarihleri arasında 10:00-21:00, 30 Ekim günü ise 10:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.