CTO 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
CEYHAN TİCARET ODASI ETKİNLİĞİ

            8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Ceyhan Ticaret Odası toplantı salonunda tüm bayanlar düzenlenen etkinlik ile bir araya geldi.
Etkinlikte Konuşmacı olarak Adana Kariyer Akademi sponsorluğunda Uzman Psikolog Danışman Şengül İNAN GÜLPINAR “Kadın Olmak” konulu sunumunu yaprak tüm katılımcılara Adana Kariyer Akademi öncülüğünde 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel katılım belgesi verildi.
Günün anlam ve önemi üzerine konuşmasını yapan Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref CAN: “Biliyoruz ki, kadın toplumun en etkili, yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsurudur. Kadının ilerlemesi sosyal adaletin bir şartı olmakla birlikte sadece bir kadın sorunu değildir. Bu konu,  sürdürülebilir, adil ve kalkınmış bir toplumu inşa etmenin tek yolu olup, politik, sosyal, ekonomik, kültürel ve çevresel güvenliği başarmanın da ön koşuludur” diyerek 8 Mart ın önemini vurguladı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliğinde Ücretsiz Çekiliş ile hediyeler dağıtan Ceyhan Ticaret Odası Yönetimi; hediyeler, yiyecek ve içeceklerin temininde ve bu günün gerçekleşmesinde sponsor olan firmalarımız: “Yıldız Mobilya, Kariyer Akademi, Temizler Market, Ceyhan Reklam, Venedik Pastanesi, Jasmine Cafe, MADO, Venüs Çiçekçilik,  Truva Reklam, Mad Parfüm, Filiz Çiçekçilik, Nurcan Butik, FAME Giyim, İlayda Kuaför HaliSuna, Markam Outlet, Öz Prenses, Musab Döner, Beyzadem, EFZ Yemekçilik, Emre Yemekçilik, Ceyes Yemekçilik, Kuaför Ercan, Kuaför Tina, Umut Gelinlik, M&N Optik, Gençer Ticaret, Kuaför Memoş, Brillant Koç Perde, Enver Giyim, Eylül Parfüm, Üzülmüş Tuhafiye, Ümit Manifatura Kenan Koç, Hayriye Penye, Ora Kitapevi, Buse Bebe, Gizem Giyim, Kahve Evim, Komagene, Yavuz Kundura, Balkaymak, Kuaför Black&White, Şahinler İstikbal, Diba Kuaför, Duyanlar Tekstil, Elisa Güzellik Merkezi, Gecem Tuhafiye, Edomer Gayrimenkul, Saray Pastanesi, Sergen Giyim, Meyna, Sağlık Mobilya, Yücel Gaz, Özlem Tuhafiye” özel olarak teşekkür etti.