Adana Vergi Dairesinden E-Tebligat konularında bilgilendirme toplantısı

Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve Grup Müdürleri Tahsin Atlı, Ömer Kılınç, Kamil Kurt, Recep Yavuz, Ceyhan Vergi Dairesi Müdürü Hızır Özkan, Ceyhan Ticaret Odası Yönetim ve Meclis üyelerine E-Tebligat konularında bilgilendirme yaptılar.

Yapılan bilgilendirme toplantısına katılan Ağaç ve İnşaatçılar Odası Başkanı Tayfun Eker ve Ceyhan Keresteciler Sitesi'nde geçtiğimiz günlerde gerçekleşen yangın mağdurlarından Eyüp Çağan "Keresteciler Sitesi Yangını nedeniyle mağduriyetlerinin giderilmesi üzerine" Ceyhan Ticaret Odası çatısı altında, Vergi Dairesi Başkan ve Müdürleri ile durum değerlendirilmesi yapılarak, çözüm yolları görüşüldü.

CTO Başkanı Şeref Can, Ceyhan Kaymakamı Sn. Mustafa Ünlüsoy, Adana Büyükşehir Başkanı Hüseyin Sözlü ve Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'le görüştüklerini dile getirdi. Ceyhan Kaymakamı Sayın Mustafa Ünlüsoy ile yapılan görüşmede Sn. Ünlüsoy'un meydana gelen yangın neticesinde mağdur olan esnaf için üstlerine düşeni yapacaklarını ve mağduriyetlerin giderilmesi için gerekenin yapılacağını ifade etti.

Adana Büyükşehir Başkanı Hüseyin Sözlü ile yapılan görüşmede Keresteciler için yeni bir bölge tahsis edileceğinin sözünü aldığını belirten CTO Başkanı Şeref Can, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ile yaptığı görüşmede Başkan Öztürk'ün ellerinden geleni yapacağını ifade ettiğini belirtti.

Ceyhan Ticaret Odası'nda Adana Vergi Dairesi Başkanı ile yapılan görüşmede Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı da Yangın Mağdurları için Vergi Dairesi'ne olan borçlarında yapılandırma yapacaklarını ve ellerinden gelebilecek bütün desteği sağlayacaklarını ifade etti.