Ceyhan Ticaret Odası, TÜYAP Adana Fuarcılık tarafından düzenlenen Adana Gıda Fuarı 2015 Açılışı'na katıldı

Adana'da Düzenlenen 9. Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Unlu Mamuller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı ile Adana Ambalaj ve Reklâmcılık Fuarları Eş Zamanlı Olarak Açıldı.

TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen açılışa Vali Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can ile çok sayıda davetli katıldı.

Fuarın açılışında konuşan TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, 105 firmanın katıldığı fuara 30 bin ziyaretçi beklediklerini söyledi.

Vali Mustafa Büyük ise yaptığı konuşmada, Marmara Bölgesi'ne alternatif bir kalkınma bölgesi olarak Çukurova'da gelişmeyi ve kalkınmayı sağlayacak her türlü faaliyetin arkasında yer aldıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Vali Mustafa Büyük, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can ve diğer protokol üyeleri tarafından fuarın açılış kurdelesi kesildi.

CTO Başkanı Şeref Can Adana'nın fuarlar kenti olma hedefine her geçen gün daha yakınlaştığını ifade etti. Fuarlara katılımın her yıl arttığını Belirten Başkan Can, katılımın Türkiye'nin birçok yerinden olmasının sevindirici olduğunu belirtti.