CTO TEB ile protokol imzaladı.

Ceyhan Ticaret Odası ve Türk Ekonomi Bankası arasında 19 Şubat 2013 Salı günü saat 14.00'de CTO Başkanı Ali Duru ve TEB Ceyhan Şube Müdürü Ahmet TOK arasında imzalanan protokol çerçevesinde TEB, KOBİ’lere nefes aldırıyor. CTO üyelerinin odadan alacakları Faaliyet Belgesi ile Bankaya başvurmaları gerekmektedir.

Nefes Aldıran Kredi Kampanyası ile Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) Taksitli Ticari Nakit Kredi alan KOBİ’ler, ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyor. 36 aya varan vadelerde, 500.000 TL tutarına kadar olan krediden faydalanan KOBİ’ler, Benim İşyerim Sigortası ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde ediyor.

Ticari kredilerde müşterilerine kolaylık sağlamaya devam eden Türk Ekonomi Bankası (TEB), Nefes Aldıran Kredi Kampanyası kapsamında Taksitli Ticari Nakit Kredi kullanan KOBİ’lerin geri ödemelerini 3 ay sonra başlatıyor. (*) Maksimum kredi vadesi 36 ay, maksimum kredi limiti 500.000 TL olan kredi fırsatından faydalanan iş yeri sahipleri, İşyerim Güvende Sigortası ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde edebiliyorlar.Taksitli Ticari Nakit Kredi almak için TEB şubelerine başvuruda bulunanlar, bu özel kampanyadan yararlanma şansına sahip oluyor.