BTC Sosyal Projeler Sorumlu Müdürü Ali ALİYEV CTO`DA


BTC Sosyal Projeler Sorumlu Müdürü Ali Aliyev, Ceyhan’da çeşitli ziyaretlerde bulundu ve CEYGEM’de incelemelerde bulundu.Yaklaşık İki ay önce  BTC Sosyal Projeler Sorumlu müdürü olarak göreve başlayan  Ali Aliyev Ceyhan Ticaret Odası'nı ziyaret etti.  

Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş ve Yönetim Kurulu üyelerinin karşıladığı Aliyev’e oda hakkında bilgiler verdili.

 

CAN: CEYHAN İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

 

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can; “Kısa bir zaman önce göreve başlayan Sayın Müdürümüze nezaket ziyaretinden ötürü teşekkür ederiz. Bakü Tiflis Ceyhan (BTC)’nin bölgeye ve ülkeye katkısı herkes tarafından bilinmektedir. Bizler, CTO olarak BTC ile gerçekleştireceğimiz projeler ile bu yatırımların Ceyhan’a yansıması için mücadele ediyoruz. Şuan yürütmekte olduğumuz CEYGEM Projesi tamamlandıktan sonra yeni projeler ile birlikteliğimizi sürdüreceğimize inanıyorum” dedi.

 

2 AY İÇERİSİNDE AÇILACAK

CTO'nun  kurucusu ve ortağı olduğu Ceyhan İş Geliştirme Merkezi (CEYGEM) hakkında da bilgilendirilen Aliyev, daha sonra inşaatı bitmek üzere olan CEYGEM binasında incelemelerde bulundu. İnşaatı devam eden hizmet binasının 2 ay içerisinde bitirileceğini söyleyen CEYGEM Genel Müdürü Adnan Aksu, inşaatın %90’lık bölümü bitmiş durumda, en geç 2 ay içerisinde binanın hizmete açılacağını söyledi.


CEYGEM KÖPRÜ OLACAK

İlçeye gelmeden önce CEYGEM hakkında bilgi aldığını söyleyen BTC Sosyal Projeler Sorumlu müdürü Ali Aliyev ise, “Doğrusunu isterseniz aldığım bilgilerden daha fazlasını gördüm ve  hayran kaldım. BTC olarak Ceyhan’ı önemsiyor, CEYGEM projesi Bölge ve ülke için önemli bir projedir. CEYGEM Ceyhan ve BTC arasında bir nevi köprü konumunda olacaktır” diye konuştu.