3.GAYRİMENKUL YATIRIM FUARI (8-9-10 ARALIK 2017 / ADANA HİLTONSA OTELİ)

ELKA Fuarcılık tarafından, 3. kez düzenlenen "GAYRİMENKUL YATIRIM FUARI", 8-9-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Adana Hilton'da gerçekleştirilecektir.

Anadolu'nun ilk Gayrimenkul Fuarı olan organizasyonda emlak piyasasının en gözde, güncel projeleri sergilenerek yatırımcılar ile buluşturulacaktır. Fuarda; mevcut konut, işyeri, medikal plaza, AVM projeleri ile yapılması planlanan yeni yatırımlar sergilenecektir.

Adana'dan, şehir dışından ve KKTC'den projelerin sergilendiği Gayrimenkul Yatırım Fuarı, proje aşamasında ya da tamamlanmış her türlü mülkü edinmek isteyen özel davetli ziyaretçiler ile sektörün önde gelen inşaat ve müteahhitlik firmalarına, ortak bir platformda buluşarak fikir alışverişi yapabilecekleri prestijli bir ortam sunmaktadır. Fuar konsepti gereği fuaye alanında ise birbirinden kıymetli alt yapı ve hizmet sektöründen firmalar da yer alacaktır.

İki yıldır Adana Hilton Otelinde, yaklaşık 30 firmanın katılımı ve 3 bine yakın ziyaretçinin beğenisi ile düzenlenen Gayrimenkul Yatırım Fuarında bu yıl ilk kez, Parlayan Projeler Ödül Töreni ile organizasyonda yer alan projelere, farklı kategorilerde Onur Ödülleri de verilecektir.

Fuar, 8-9-10 Aralık 2017 tarihlerinde 11.00 - 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Üyelerimize duyurulur.

FUAR TANITIM BROŞÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

EK Dosyalar