REKABETÇİ SEKTÖRLER PROGRAMI PROJE ÇAОRISI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Sayın Yetkili,

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı'nın yeni döneminde;

İmalat Sanayi,
Araştırma amp; Geliştirme ve Teknoloji Transferi ve
Ticarileşme

başlıklarında 3 adet Proje Teklif Çağrısı açılmış olup, proje başvuruları 6 Nisan 2017 - 9 Haziran 2017 tarihleri arasında kabul edilecektir.

Sanayimizin ve bölgelerimizin gerek iç gerekse dış piyasalarda rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak tasarlanan Rekabetçi Sektörler Programı yeni döneminde proje geliştirmek isteyen kurum ve kuruluşlara; atılması gereken adımlar, başvuru koşulları ve proje seçim süreci gibi konularda detaylı bilgi sunulacak bir dizi Proje Teklif Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır.

Bu toplantılar ;

8 Mayıs 2017 saat 10:00'da İstanbul Swissotel'de,
9 Mayıs 2017 saat 13:00'de İstanbul Radisson Blu Tuzla Oteli'nde,
11 Mayıs 2017 saat 10.00'da Antalya Limak Lara De Luxe Oteli'nde,
15 Mayıs 2017 saat 10.00'da Malatya Doubletree by Hilton Oteli'nde

düzenlenecektir.

Söz konusu toplantılarda, çağrı başlıklarına özel oturumlar yapılacak olup, eşit yaklaşım ilkesi gereğince sorular cevaplandırılacaktır.

Proje Çağrısı Bilgilendirme Toplantı takvimi, olası güncellemeler ve program ile ilgili genel bilgi için https://rekabetcisektorler.sanayi.gov.tr/ adresi ve sosyal medyadan bizleri takip edebilirsiniz.

İlgilenen üyelerimizin dikkatine...

EK Dosyalar