STARTUP WEEKEND KALKINMA İÇİN TEKNOLOJİ TEMASIYLA ADANA'DA!

Adana Ticaret Odası, Çukurova Kalkınma Ajansı, Çukurova Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi işbirliğinde organize edilen Startup Weekend, "Kalkınma için Teknoloji" temasıyla 28 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Çukurova Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayacak yenilikçi iş fikrine sahip girişimcilerin, yazılımcıların, tasarımcıların, pazarlama, tanıtım ve iş geliştirme uzmanları ile alanında uzman mentorlerin buluşacağı etkinlikte katılımcıların 48 saat süre içinde iş fikirlerini modelleyerek "en yalın ürün (MVP)" haline getirmeleri hedeflenmektedir.

28 Nisan 2017 Cuma akşamından 30 Nisan 2017 Pazar akşamına kadar sürecek maraton, iş fikrinin varlığına bakılmaksızın Startup dünyasına ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.

Etkinliğe katılım sağlamak için https://www.eventbrite.com/e/startup-weekend-adana-2017-registration-33574164229 adresinden kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Not: Startup Weekend, eğitimler de içeren bir yarışma modeli ve kazanan ekibe Çukurova Teknokent'te 1(bir) yıl ücretsiz ofis alanı hediye edilecektir.

EK Dosyalar