KATAR 2. KOBİLER KONFERANSI 17-18 Ocak 2017

2.KOBİ'ler Konferansı'nın 17-18 Ocak 2017 tarihlerinde Katar'da; Katar Başbakanı Shaikh Abdullah bin Nasser bin Khalifa Al Thani'nin himayelerinde; TOBB, Katar Ticaret ve Sanayi Odası ve Katar Milletlerarası Ticaret Odası (ICC Qatar) işbirliğinde düzenlen Katar'da gerçekleştirilecek program kapsamında e-ticaret, yatırımların finansmanı, girişimcilik, yenilik, teknolojinin artırılması ve tarım konulu panellerin yer alacağı "2017 2. KOBİ Konferansı" ile tarım ve gıda, yenilenebilir enerji, enerji, petrol ve gaz, inşaat ve altyapı, inşaat malzemeleri sağlık, ilaç ve sağlık ekipmanları, makine ve teçhizat başta olmak üzere çeşitli sektörlerde Türk ve Katar firmaları arasında ikili görüşmelerin (B2B) gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Program kapsamında ayrıca, saha ziyaretleri de gerçekleştirilecektir.

TOBB-Katar programına iştirak edecek firmalarımıza, KOSGEB kuralları çerçevesinde destek sağlanabilecektir. KOSGEB tarafından belirlenen Genel Destek Programı Uygulama Esaslarına www.kosgeb.gov.tr web sayfasından, "Destekler" başlığı altındaki "Genel destek Programı/ Genel Destek Programı Uygulama Esasları" bölümünden ulaşılabilmektedir.

Programa katılmak isteyen firma temsilcilerinin konaklama, uçak, transferler, yemek vb. organizasyon giderlerini karşılamak üzere, organizasyonu gerçekleştirmek üzere Birlikçe görevlendirilen GOLDEN BAY TURİZM YATIRIMLARI A.Ş.- Garanti Bankası Harbiye Şubesi TR37 0006 2000 0780 0009 0798 35 numaralı dolar HESABINA 500.- (BeşYüz) Dolar ön avans bedeli ödemeleri gerekmektedir. Katılım bedelinin kesinleşmesini takiben, bakiye tutar ziyaret öncesinde katılımcılardan talep edilecektir.

Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin http://kobilerkonferansi.tobb.org.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları, yüksek çözünürlüklü ve jpeg formatında bir fotoğraf, pasaportun renkli kısmı ve avans bedelinin ödendiğini gösteren dekontun da katar@tobb.org.tr adresine en geç 9 Ocak 2017 tarihine kadar iletmeleri gerekmektedir.

Kişi başı organizasyon giderleri, katılımcı sayısına göre tespit edilmektedir. Bu itibarla, katılım teyidini bildirip, avans ödemesini yapmış olan firmaların ziyarete katılmaktan vazgeçmeleri halinde, yapılan ödemenin iadesinin yapılabilmesi için, en geç 11 Ocak 2017 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar TOBB 'ne yazılı olarak bildirimde bulunmaları gerekmektedir.

TOBB-Katar etkinliğine ilişkin Taslak Program ve Başvuru Formuna Birlik web sayfası (www.tobb.org.tr ) "Hizmetler" başlığı altındaki "Uluslararası İş İmkanları / Yurt Dışı Etkinlikler" bölümünden ulaşılabilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin; Kaan Gaffaroğlu: 90 312 218 22 20

Başak Onur: 90 312 218 22 12

Şehla Ali Hasan: 90 312 218 22 21

Email: katar@tobb.org.tr

Bilgilerinize rica ederiz.

Saygılarımızla,

EK Dosyalar