İRAN TİCARET HEYETİ

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda ve Meclisimiz organizasyonunda, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri işbirliğiyle 04-06 Kasım 2013 tarihleri arasında İran’a (Tahran) yönelik bir Ticaret Heyeti programı düzenlenecektir.

Girişimcilerimize potansiyel iş fırsatları sunan İran’da pazar payımızın artırılması ve anılan ülkeye yönelik yeni ihracat imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu heyete; tarım ve gıda ürünleri, ilaç ve medikal ekipmanlar sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımız iştirak edebilecektir.

Söz konusu Ticaret Heyeti Programı kapsamında, Türk ve İranlı girişimciler arasında iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir. Bu çerçevede, bahse konu program, gerek anılan pazara girmek isteyen gerekse pazar paylarını daha da arttırmayı amaçlayan firmalar için önemli bir fırsat oluşturmaktadır.

Bu çerçevede; İran Ticaret Heyeti programına katılmak isteyen firmaların, www.immib.org.tr internet adresinde yer alan Başvuru Formunu (http:llgoo.gl/XHrBOR) eksiksiz doldurarak, elektronik ortamda en geç 25 Ekim 2013 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri
Genel Sekreterliği’nin Vakıfbank - Güneşli Şubesi (Şube Kodu:383) (Hesap No:00l58048013092703) (Iban No:TR93 0001 5001 5804 8013 0927 03;Swifl Kodu: TVBATR2A) Avro Hesabı’na, 1.350 Avro avans (katılımcının iptal etmesi durumunda iade edilmez) ödeme yapmaları ve ilgili banka dekontunu Birliğimizin 212-454 00 93 numaralı faksına veya fatih.saricaoglu@immib.org.tr e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

EK Dosyalar