SIAL Middle Esast 2016 Fuarı Hakkında

İlgi kayıtlı yazıda, Birleşik Arap Emirlikleri ve çevre ülkelerin, ülkemiz gıda ihracatı için taşıdığı önem doğrultusunda, her yıl Birleşik Arap Emirlikleri'nin Abu Dabi Emirliği''nde düzenlenen SIAL Middle East Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Türkiye milli iştiraki 2010 yılından itibaren İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirildiği bildirilmektedir. Söz konusu fuar bu yıl, 5-7 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Bazı gıda ürünlerimizin ihracatında yaşanılan sorunların Birleşik Arap Emirlikleri ve çevre ülkelerde bulunmaması, ilgili bölgelere gösterilmesi gereken önemi arttırmaktadır. Özellikle süt ve süt ürünlerinin ihracatının rahat bir şekilde gerçekleştirilebildiği Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez Bölgelerinin değerlendirilmesi amacıyla üyelerinizin ilgili fuara katılımını sağlamak, ilgili bölgeye olan ihracatımıza ivme kazandıracaktır.

Söz konusu fuarla ilgili başfuru formuna TOBB web sayfası (tobb.or.gtr ) sağ panalindeki "Uluslararası İş İmkanları / Yurt Dışı Etkinlikler" başlığı altından ulaşılacağı belirtilmiştir. Ayrıca fuar için ayrıntılı bilgi ve başvuru için aşağıda iletişim bilgileri sunulan görevlilerle ile iletişime geçilerek ulaşılması mümkün olduğu ifade edilmiştir.

Siz Sayın Üyelerimiz bilgisine sunarız.

Bilgi ve Başvuru için:

Tel : 0212 455 61 11 / 455 61 07 - 0533 959 30 57

Fax : 0 212 520 15 26

E- posta : sibel.tayanca@ito.org.tr / aylin.odabas@ito.org.tr

EK Dosyalar