TÜBİTAK BİGG GARAJ PROGRAMI TANITIM TOPLANTISI

Değerli Üyemiz,

Teknoloji konusunda özgün fikri olan, ancak yeterince destek ve kaynak bulamayan girişimciler artık teknoloji girişimciliğine BiGG GARAJ ile Anadolu'da başlayabilecektir. TÜBİTAK 1601 Programı kapsamında desteklenen BiGG GARAJ, girişimcilerin iş kurması için ihtiyaçları olan temel destekleri Anadolu'ya getirerek; girişimcileri TÜBİTAK BiGG Programının 2. aşamasına hazırlamaktadır.

İlk döneminde 11 ilde tanıtım toplantısı, 7 ilde girişimcilik ve iş planı yazma eğitimi düzenlenmiş olup; BiGG GARAJ'a başvurup söz konusu süreçten geçen 9 girişimcinin her biri, TÜBİTAK'tan 150,000 TL'lik hibe alarak projesini hayata geçirme fırsatı bulmuştur.

İkinci döneminde ise 23 ilde tanıtım toplantısı; 17 ilde de 2 gün süreli girişimcilik ve iş planı yazma eğitimleri verilecek olan Projenin Tanıtım Toplantısı, 2 Haziran Perşembe günü saat 11.00'da Adana Ticaret Odası'nda yapılacaktır.

Anadolu'daki girişimcilik ve yenilikçilik ekosistemini geliştirmeyi hedefleyen proje ile ilgili ayrıntılı bilgi http://bigg-garaj.org/ bağlantısında yer almakta olup; proje bilgi notu ve toplantı kayıtları aşağıda yer almaktadır.

Toplantımız, konuya ilgi duyan tüm üyelerimizin katılımına açıktır.

Saygılarımızla,

KATILIM İÇİN TIKLAYINIZ (https://www.eventbrite.com/e/bigg-garaj-tantm-toplants-adana-tickets-25302526538)
PROJE BİLGİ NOTU İÇİN TIKLAYINIZ.(Ekteki Dosya )
TANITIM AFİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ. ( ekteki afiş dosyası )

EK Dosyalar