MERCY CORPS UN İHALE DUYURUSU

Uluslararası yardım kuruluşu Mercy Corps yerel ihtiyaçlardan yola çıkarak, yürütmüş olduğu programlarla dünyanın en zorlu yerlerine insanların kendi hayatlarını iyiye dönüştürmeleri için gereken yardım ve destek sağlamaktadır. Dünya çapında 41 ülkede bulunan ekip 19 milyon insanın hayat koşullarını iyileştirmektedir. Mercy Corps 2012 yılından bu yana Kuzey Suriye'de yerlerinden edilmiş Suriyelilere acil durum yardımı sağlayarak Türkiye' deki çalışmalarını sürdürmektedir. Mercy Corps 2014 yılından bu yana Suriye krizinden etkilenmiş Turkiye'de bulunan hem sığınmacı hem de yerel halka gençler için öğrenme imkanları sağlayarak, savunmasız aileleri koruyarak destek sağlayarak her iki toplum halkınında barış içinde beraber var olmasına yardımcı olmaktadır.
 
Mercy Corps, Buğday Unu tedariği için "Tercihli Tedarikçi(ler)" aramaktadır. Bu sebeple, Mercy Corps resmi olarak kayıtlı olan firmaları kapalı zarf usulü olarak tekliflerini sunmaları için davet etmektedir. Mercy Corps  bir yıl süreli üzere bir ya da çoklu tedarikçilerle çerçeve anlaşmaları yapacaktır.
 
İhale dosyaları, çalışma şartları ve şartnameyle ilgili çalışma koşulları detaylarıyla beraber gazianteptenderinfo@gmail.com adresinden e-maille  istenebilir.
 
Üyelerimize duyurulur.

EK Dosyalar