PERU ÜLKE SOHBET TOPLANTISI

İlimizin ihracat kapasitesinin artırılmasını temel hedeflerinden biri olarak belirlemiş olan Adana Ticaret Odası, bu amaçla üyelerine farklı dış pazarları tanıtmak ve bu pazarlarda yeni ticaret olanakları yaratmak için belirli aralıklarla ülke sohbet toplantıları düzenlemektedir. Bu toplantılarda konunun uzmanlarınca ilgili ülkenin dış ticaret potansiyeli, yatırım ve iş birliği imkânları hakkında detaylı bilgiler sunulmaktadır.

Bu kapsamda, Adana Ticaret Odası ev sahipliğinde, 24 Haziran 2014 Salı günü saat 10.00’da, Peru Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Sn.Fernando ALBAREDA’ın katılımlarıyla “Peru Ülke Sohbet Toplantısı” düzenlenecektir.

Amacı, Peru ile Türkiye arasındaki ticareti, yatırımları ve ekonomik ilişkileri artırmak olan Peru Ticaret Merkezi İstanbul Ofisi’nin tanıtılacağı toplantıda; bölgemiz işadamlarına yönelik işbirliği imkanları tanıtılacak ve Peru’yu ziyaret edecek Türk işadamlarına yönelik özel fırsatlar hakkında bilgiler verilecektir.

Toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin, Odamız Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz Projesi web sitesinin http://www.eenakdeniz.org.tr/een/TR/Etkinlikler/Kayit.aspx?ID=70 linkinde yer alan Kayıt Formunu, en geç 23 Haziran 2014 Pazartesi günü (bugün) mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.           

Üyelerimize duyurulur.       

 

Tarih : 24 Haziran 2014 – Salı (YARIN)

Saat  : 10.00

Yer    : Adana Ticaret Odası

Kayıt : http://www.eenakdeniz.org.tr/een/TR/Etkinlikler/Kayit.aspx?ID=70

EK Dosyalar